[WIDEO] Bramka Łukasza Zwolińskiego, Polak bliżej króla strzelców

28 kwi 2019, 07:00

HNK Gorica pokonała Hajduk Spilt 3:0, a jednego z goli dla zespołu Goricy zdobył 26-letni były zawodnik Pogoni Szczecin Łukasz Zwoliński.

Zwoliński w ostatnim czasie znajduje się w znakomitej formie co potwierdzając trzy ostatnie występy w których zdobywa bramki. Tym razem polski napastnik bramkarza rywali pokonał w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry z rzutu karnego podwyższając prowadzenie swojego zespołu na 2:0. Wcześniej gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Farouk Miya w 11.minucie spotkania, który chwile po przerwie ustalił wynik spotkania na 3:0.

Dla Zwolińskiego jest to życiowy sezon pod względem zdobytych bramek (13) co pozwala mu walczyć o tytuł króla strzelców chorwackiej ekstraklasy. Obecnie do liderującego Mirko Maricia traci zaledwie dwie bramki.

Dzięki zwycięstwu zespół byłego napastnika Pogoni Szczecin pozostaje w walce o europejskie puchary. W zespole Goricy jedenaście minut rozegrał Michał Masłowski.

HNK Gorica – Hajduk Spilt 3:0 (2:0)