[WIDEO] Bramka Roberta Lewandowskiego, pewne zwycięstwo Bayernu

4 maj 2019, 17:37

Bayern Monachium pokonał Hannover 96 3:1, a bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył Robert Lewandowski dla którego było to 22 trafienie ligowe w sezonie.

Bayern do spotkania przystępował w roli faworyta i potwierdził to w 27.minucie bramką Roberta Lewandowskiego. Wynik spotkania w 40.minucie podwyższył Leon Goretzka. Goście zdobyli bramkę kontaktową w 51.minucie po tym jak rzut karny wykorzystał Jonathas. Cztery minuty później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał strzelce bramki dla Hannoveru. Wynik meczu sześć minut przed zakończeniem spotkania ustalił Frank Ribery.

Bayern dzięki zwycięstwu odskoczył na cztery punkty Borussii Dortmund, która swoje spotkanie rozegra o 18:30.

Bayern Monachium – Hannover 96 3:1 (2:0)
Lewandowski 27, Goretzka 40, Ribery 84 – Jonathas 51 (k)