Strona główna Piłka nożna Championship: Fatalne pudło Mateusza Klicha z rzutu karnego!

[WIDEO] Championship: Fatalne pudło Mateusza Klicha z rzutu karnego!

0

Reprezentant Polski, Mateusz Klich nie wykorzystał dziś rzutu karnego w meczu 2. ligi angielskiej przeciwko Derby County. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Sytuacja miała miejsce w 69. minucie rywalizacji przy prowadzeniu Leeds 1:0 (bramkę samobójczą w 20. minucie zanotował Max Lowe). Polak podszedł do wykonania “jedenastki” jednak uderzył bardzo niecelnie. Piłka zamiast wpaść do siatki, minęła lewy słupek bramki.

Niewykorzystana okazja do podwyższenia prowadzenia zemściła się na zespole gospodarzy w doliczonym czasie gry. Trafienie wyrównujące zanotował bowiem Chris Martin, w efekcie czego zespoły podzieliły się punktami. W barwach Derby 61 minut rozegrał Krystian Bielik.

Leeds United 1:1 Derby County