[WIDEO] Changchun gromi, Mierzejewski strzela pięknego gola!

15 wrz 2018, 14:27

Kolejny świetny mecz Changchun Yatai i Adriana Mierzejewskiego! Drużyna Polaka rozbiła na własnym stadionie w meczu 22. kolejki chińskiej Super Ligi Guizhou Zhicheng 3:0, a jedną z bramek zdobył były reprezentant Polski!

Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił w 36. minucie z rzutu karnego Nigeryjczyk Odion Ighalo. W drugiej połowie rywali dobili serbski obrońca Nemanja Pejcinovic oraz właśnie Mierzejewski, który wpisał się na listę strzelców w 83. minucie popisując się pięknym strzałem z rzutu wolnego, ustalając tym samym wynik spotkania. W międzyczasie czerwoną kartkę zobaczył defensor Guizhou Pengfei Han.

W tabeli chińskiej Super Ligi Changchun Yatai z dorobkiem 29 punktów w 22 meczach zajmuje 6. miejsce. Dzisiejsi rywale drużyny Polaka okupując ostatnią pozycję z zaledwie 12 “oczkami” na koncie.