[WIDEO] Dublet Teodorczyka, wygrana Anderlechtu!

4 mar 2018, 15:09

Łukasz Teodorczyk w ostatnich dniach znajduje się w znakomitej formie co potwierdza liczba zdobytych przez niego bramek w dwóch ostatnich spotkaniach.

Reprezentant Polski po hattricku ustrzelonym w poprzedniej kolejce tym razem dołożył dublet w meczu przeciwko Zulte Waregem.

Wynik spotkania otworzył były zawodnik Śląska Wrocław Ryot Marioka już w drugiej minucie spotkania. Dziesięć minut później ze swojego pierwszego trafienia cieszyć mógł się Teodorczyk. Gospodarze odpowiedzieli bramką Marvina Baudry jednak odpowiedź gości była natychmiastowa. Zaledwie cztery minuty po stracie bramki Anderlecht zdobył swoją trzecią bramkę, a po raz drugi bramkarza rywali pokonał reprezentant Polski. Nadzieję na zdobycie jednego punktu dał gospodarzą Saponjić jednak ostatecznie Anderlecht pokonał Zulte Waregem 3:2. Dla Teodorczyka było to odpowiednio ósme i dziewiąte trafienie w Jupiler Pro League w dwudziestu trzech spotkaniach.

Zulte Waregem – Anderlecht Bruksela 2:2 (1:3)