[WIDEO] Duda bohaterem Herthy. Dwa gole, w tym jeden cudowny!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:14
2 wrz 2018, 23:29

Były pomocnik Legii Warszawa Ondrej Duda po dłuższej przerwie i wielu niepowodzeniach w końcu dał o sobie znać. Słowak strzelił dwie bramki dla Herthy Berlin, która niespodziewanie pokonała na wyjeździe Schalke 04 2:0! Szczególnie jedna z bramek 23-latka zasługuje na uwagę…

Słowak po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się w 15. minucie wykorzystując idealnie podanie z lewej flanki Dilrosuna. Gospodarzy były zawodnik Legii dobił w samej końcówce. Duda w doliczonym czasie gry popisał się przepięknym strzałem z rzutu wolnego nie dając żadnych szans bezradnemu Fahrmannowi.

Po dwóch kolejkach Hertha z dorobkiem kompletu sześciu punktów jest trzecia. Schalke ma zero oczek na swoim koncie i zajmuje dopiero 15. pozycję.