[WIDEO] Dwie bramki Kamila Wilczka zapewniły zwycięstwo Broendby

28 lip 2019, 21:52

Ze znakomitej strony pokazał się Kamil Wilczek w spotkaniu przeciwko Odense BK zdobywając dwie bramki i zapewniając swojemu zespołowi komplet punktów.

Broendby IF, które w czwartek rozegra spotkanie rewanżowe II rundy eliminacji Ligi Europy przeciwko Lechii Gdańsk pokonało 3:2 Odense, a wynik spotkania w 88.minucie ustalił Kamil Wilczek.

Wilczek pojawił się w wyjściowym składzie swojego zespołu, który jako pierwszy wyszedł na prowadzenie za sprawą Lindstroma. Dość niespodziewanie przyjezdni dziesięć minut później doprowadzili do wyrównania, a w 67. minucie Bashkim Kadrii wyprowadził gości na prowadzenie. W tym momencie przypomniał o sobie Wilczek, który w 79. minucie doprowadził do wyrównania, a w końcówce spotkania trzykrotny reprezentant Polski zapewnił swojemu zespołowi zwycięstwo.

Dla 31-letniego napastnika było to odpowiednio drugie i trzecie ligowe trafienie.

Broendby IF – Odense BK 3:2 (1:1)
Lindstrom 25, Wilczek 79, 88 – Laursen 35, Kadrii 67 (k)

Bramki Wilczka od 4:00