[WIDEO] Dwie bramki w Pucharze Niemiec Roberta Lewandowskiego

Aktualizacja: 13 sie 2019, 09:55
13 sie 2019, 07:40

Robert Lewandowski w znakomitym stylu wszedł w nowy sezon. Reprezentant Polski w spotkaniu Pucharu Niemiec przeciwko czwartoligowemu Energie Cottbus zdobył dwie bramki i poprowadził Bayern Monachium do zwycięstwa.

Pomimo ogromnej przewagi Bawarczycy długo męczyli się z czwartoligowcem i dopiero w 32.minucie reprezentant Polski otworzył wynik spotkania dobijając strzał Kingsleya Comana.

Wynik spotkania na 2:0 podwyższył Kingsley Coman wykorzystując zagranie Leona Goretzki. Lewandowski drugie trafienie uzyskał po tym jak piłka uderzona przez jednego z jego kolegów odbiła się od nogi kapitana reprezentacji Polski i wpadła do bramki. W ostatnich minutach Energie Cottbus wywalczyła rzut karny i zdobyła jak się później okazała bramkę honorową.

Energie Cottbus – Bayern Monachium 1:3 (0:1)