[WIDEO] Dwie bramki Wilczka i premierowy gol Kurzawy w Danii!

17 mar 2019, 19:49

Bardzo dobry weekend mają za sobą reprezentanci Polski grający na co dzień w Danii! Dwie bramki dla Brondby Kopenhaga zdobył Kamil Wilczek, a premierowego gola dla Midtjylland strzelił wypożyczony z Amiens Rafał Kurzawa!

Rafał Kurzawa dał prowadzenie swojej drużynie w 24. minucie meczu 26. kolejki przeciwko Sonderyjskie wykorzystując zgranie głową po rzucie rożnym Oneyki. Drugą bramkę dla gospodarzy w drugiej połowie zdobył z kolei właśnie Oneyka i Midtjylland pokonało rywala 2:1.

Jeszcze lepiej spisał się Kamil Wilczek, który dwukrotnie pokonał bramkarza Horsens i został bohaterem ekipy ze stolicy Danii. Mimo że Brondby przegrywało już od 14. minuty to zdołało wywieźć 3 punkty. Najpierw w 36. minucie wyrównał Radosević, z potem swoje show rozpoczął Wilczek, który wpisał się na listę strzelców w 40. i 72. minucie dając wygraną Brondby. Dla napastnika reprezentacji Polski była to już 18. bramka w tym sezonie!