[WIDEO] Estonia sensacyjnie gromi potentata! Wejście smoka Vassiljeva!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:13
28 mar 2017, 20:46

To co wydarzyło się dziś w Tallinnie nie wydarzy się najprawdopodobniej przez najbliższe kilkanaście lat…Estonia w towarzyskim spotkaniu rozbiła Chorwację 3:0! Wejście smoka zaliczył pomocnik Jagiellonii Białystok, Konstantin Vassiljev!

Gospodarze dzisiejszego starcia rozpoczęli to spotkanie w najlepszy z możliwych sposobów. Już w pierwszej minucie Lovre Kalinicia pokonał napastnik czeskiego Bohemians 1905 Siim Luts. Chorwaci do końca pierwszej części bili głową w mur i nie udało im się odrobić strat…

Druga połowa to jeszcze większy chaos w grze obu drużyn, ale mimo wszystko lepsze okazje do strzelenia bramki mieli Estończycy. W 76. minucie przy owacji kibiców na plac gry wszedł pomocnik Jagiellonii Białystok, Konstantin Vassiljev, a pięć minut później wprowadził ją w euforię ładnym strzałem zewnętrzną częścią stopy pokonują bramkarza Chorwatów. Rozbici już goście w 84. minucie dostali jeszcze jeden cios, który powalił ich na deski i doprowadził do wstydliwej porażki.