[WIDEO] Fantastyczna parada Łukasza Fabiańskiego!

10 wrz 2017, 20:13

Newcastle United na zakończenie czwartej kolejki Premier League pokonało na wyjeździe zespół Swansea City 1:0. Równie dużo, jak o samym wyniku, mówi się o interwencji, jaką w trakcie tego meczu popisał się Łukasz Fabiański.

Sytuacja, o której mowa, miała miejsce w 33. minucie rywalizacji. Właśnie wtedy polski golkiper instynktownie rzucił się do uderzenia głową Joselu, po czym sparował futbolówkę na rzut rożny, czemu do końca nie dowierzali piłkarze “Srok”.

32-latek w dalszrj części spotkania spisywał się bez zarzutu, a przy straconej w 76. minucie bramce nie miał za wiele do powiedzenia. Strzelił ją Jamal Lascelles, który najlepiej odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Newcastle United, z dorobkiem sześciu punktów, plasuje się teraz na dziesiątym miejscu w tabeli angielskiej ekstraklasy. Swansea City ma dwa oczka mniej i jest piętnaste.