[WIDEO] Glik lepszy w “polskim” meczu. Reprezentant Polski z asystą!

Aktualizacja: 29 paź 2017, 02:03
28 paź 2017, 23:28

AS Monaco wydaje się powoli powracać do dobrej formy. Tym razem drużyna z księstwa w hitowym meczu 11. kolejki francuskiej Ligue 1 pokonała na wyjeździe Bordeaux 2:0. Asystę przy drugim trafieniu dla gości zaliczył Kamil Glik!

Bardzo dobra wiadomością jest fakt, że pełne 90 minut rozegrał zarówno wspomniany Glik jak i drugi z reprezentantów Polski, Igor Lewczuk. Obrońca Bordeaux od początku sezonu nie miał najlepszej passy i często siadał na ławce rezerwowych. Ostatnio jednak powrócił do łask trenera co daje również alternatywę dla reprezentacji Polski.

W dzisiejszym spotkaniu strzelali tylko przyjezdni, ale obie bramki dla Monaco padły dopiero w drugiej połowie. Najpierw w 57. minucie piłkę do siatki skierował Keita, a osiem minut później Costila pokonał Lemar po pięknej indywidualnej akcji i kapitalnym krosowym podaniu Kamila Glika.

W tabeli Ligue 1 Monaco dzięki wygranej zajmuje drugie miejsce i traci cztery punkty do prowadzącego PSG. Bordeaux z dorobkiem 16 punktów jest 8.