[WIDEO] Gol Adriana Mierzejewskiego w chińskiej lidze

6 lip 2019, 16:06

Adrian Mierzejewski strzelił gola dla jego drużyny Chongqing Lifan w meczu z Guangzhou R&F w ramach 16 kolejki ligi chińskiej.

Dla Polaka było to 14 spotkanie w tym sezonie w Superlidze chińskiej. W poprzednich spotkaniach trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców. Dzisiaj w spotkaniu przeciwko Guangzhou R&F ustrzelił kolejnego gola. W 49 minucie meczu po płaskim strzale lewą nogą w prawy róg bramki wyprowadził swój klub na prowadzenie 2-1. Do przerwy był wynik 1-1. Po golu polskiego pomocnika nastąpił zwrot sytuacji i drużyna Mierzejewskiego straciła trzy gole i przegrała całe spotkanie 2-4.

Klub byłego reprezentanta Polski zajmuje obecnie 5 miejsce w lidze z dorobkiem 24 punktów, a sam Mierzejewski gra każdy mecz od deski do deski.

Guangzhou R&F – Chongqing Lifan 4:2 (1:1)