Strona główna Piłka nożna Grosicki z piękną bramką dla Hull City

[WIDEO] Grosicki z piękną bramką dla Hull City

0
Foto: thetimes.co.uk

Hull City, z Kamilem Grosickim w składzie, zremisowało 2:2 z Wigan Athletic. Ozdobą spotkania była piękna bramka Polaka, zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego.

Najwięcej emocji w tym spotkaniu było w pierwszej połowie. Już w 8. minucie Wigan Athletic wyszło na prowadzenie po bramce Cheyenna Dunkle’a. Gospodarze jednak szybko wzięli się do odrabiania strat. Dosłownie kilkadziesiąt sekund później wynik ponownie wyrównał Jarrod Bowen. W 20. minucie Kamil Grosicki poszedł do rzutu wolnego z niemalże narożnika pola karnego i pięknie uderzył w samo okienko bramki rywali.

Polak mógł zostać bohaterem swojego zespołu, ale 75. goście doprowadzili do remisu, za sprawą trafienia Joe Gelhardta. Kilkanaście minut wcześniej Grosicki został ukarany żółtą kartką. Trzeba uznać, że remis jest zasłużonym rezultatem. Obie drużyny miały podobne posiadanie piłki i oddały po 3 celne strzały.

Po podziale punktów Hull znalazło się na 20 miejscu w tabeli, a Wigan na 22 pozycji.

Bramka Kamila Grosickiego z rzutu wolnego:

https://twitter.com/HighlightsHCAFC/status/1172879446908358656?fbclid=IwAR01YAEG45KzisXYVEXrAn2U9N0AJjpLpmd8fczuL6zuNjsjApQLgHUzH_U http://credit-n.ru/offers-zaim/otlnal-microzaimi.html

Komentarze