[WIDEO] Harry Kane pokonał Szczęsnego z połowy boiska!

21 lip 2019, 17:21

Tottenham wygrał z Juventusem Turyn 3-2 w meczu turniejowym International Champions Cup w Singapurze. Ozdobą meczu była bramka, przepuszczona przez Wojciecha Szczęsnego. W doliczonym czasie gry, Harry Kane przelobował polskiego bramkarza z połowy boiska.

Szczęsny zmienił Gianluigiego Buffona w drugiej połowie spotkania, przy stanie 0-1 dla drużyny z Anglii. Przy drugiej bramce dla Tottenhamu, strzelonej przez Lucasa Moura w 65 minucie pojedynku, Polak nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Trzecia bramka dla Anglików, mimo niespodziewanego przejęcia piłki przez Kane’a w środkowej strefie boiska, znacznie obciąża konto Szczęsnego. Był zbyt wysoko ustawiony w polu gry.

(Sytuacja z Wojciechem Szczęsnym – od 10:03)

Na ławce Juventusu zadebiutował nowy szkoleniowiec – Maurizio Sarri.

Juventus 2:3 Tottenham Hotspur
Gonzalo Higuain 56′, Cristiano Ronaldo 60′ – Erik Lamela 30′, Lucas Moura 65′, Harry Kane 90′