[WIDEO] Hull rozbite. Piękna bramka Grosickiego!

4 lis 2017, 18:25

Hull City Kamila Grosickiego nie ma dobrej serii. “Tygrysy” przegrały swój trzeci mecz z rzędu. Tym razem spadkowicz z Premier League okazał się słabszy od Sheffield United ulegając na wyjeździe aż 1:4. Na osłodę dla kibiców reprezentant Polski strzelił piękną bramkę!

Pierwsza połowa była bardzo obiecująca w wykonaniu gości. Hull prowadziło nawet 1:0 po pięknym trafieniu Grosickiego w 29. minucie. Reprezentant Polski przeprowadził indywidualną akcję i strzałem z dystansu pokonał Moore’a.

Niestety, w drugiej połowie rządzili i dzielili już gospodarze, a dokładnie niesamowity Leon Clarke. 32-letni Anglik strzelił wszystkie cztery bramki dla Sheffield odpowiednio w 53., 76., 80. i 88. minucie!

W tabeli angielskiej Championship Sheffield zanotowało kolejne trzy punkty i jest już drugie, Hull po trzeciej porażce z rzędu zajmuje dopiero 20. miejsce i powoli musi myśleć o utrzymaniu na zapleczu Premier League.