[WIDEO] Igor Lewczuk bohaterem Bordeaux!

20 lis 2016, 16:50

Igor Lewczuk strzelił bramkę, a jego Bordeaux w dramatycznch okolicznościach zremisowało na wyjeździe z Guingamp 1:1 w meczu 13. kolejki francuskiej Ligue 1!

Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane i nerwowe. O tym może świadczyć żółta kartka dla Francois Kamano już w 5. minucie meczu. Sytuację uspokoił dopiero Igor Lewczuk! Reprezentant Polski w 22. minucie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał Karla-Johana Johnssona.

W drugiej połowie goście czekali na kontry i mogli wykorzystać jedną z nich, a dokładniej rzut karny podyktowany przez sędziego w 78. minucie. Jedenastki nie trafił jednak Jeremy Menez, a przysłowie “niewykorzystane okazje lubią się mścić” sprawdziło się w stu procentach. W ostatnich sekundach Jimmy Briand pokonał Jeroma Prior i zapewnił gospodarzom punkt.

W tabeli francuskiej Ligue 1 Bordeaux po 13 kolejkach ma na koncie 20 punktów i jest 7. Guingamp ma dwa “oczka” więcej i jest 5.

Igor Lewczuk Goal HD – Guingamp 0 – 1 Bordeaux… przez worldfoot