[WIDEO] Jakub Kosecki znów dał o sobie znać

5 mar 2017, 19:21

FC Heidenheim w dzisiejszym spotkaniu rozgrywanym w ramach 23. kolejki 2. Bundesligi zremisowało 2:2 z SV Sandhausen. Bohaterem zespołu gości został Jakub Kosecki, który zdobył bramkę i dołożył do tego asystę.

Polak swoją drużynę na prowadzenie wyprowadził już dwie minuty po rozpoczęciu gry, kiedy to bezbłędnie wykorzystał precyzyjne dogranie z prawej strony autorstwa Philiippa Klingmanna. Były zawodnik Legii Warszawa na tym jednak nie poprzestał i już kilkanaście minut później przyczynił się do podwyższenia prowadzenia, zaliczając asystę przy trafieniu Denisa Linsmayera.

Gospodarze, zmuszeni do odrabiania strat, bramkę kontaktową zdołali zdobyć jeszcze przed przerwą za sprawą Arne Freicka. W drugiej części spotkania stan rywalizacji wyrównał Marc Schnatterer, pewnie pakując piłkę do siatki z jedenastego metra. Kilka chwil wcześniej, zanim to się stało, Jakub Kosecki został przez trenera odesłany na ławkę.

W spotkaniu wystąpił jeszcze jeden z naszych rodaków, Daniel Łukasik. Pomocnik na boisku zameldował się w 38. minucie gry, lecz tego popołudnia nie zaliczy do udanych, a to wszystko przez czerwoną kartkę, jaką otrzymał tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego.