[WIDEO] Kamil Grosicki rozpoczął nowy sezon z bramką!

3 sie 2019, 23:20

Kamil Grosicki już w pierwszej kolejce angielskiej Championship wpisał się na listę strzelców! Skrzydłowy reprezentacji Polski już w 3. minucie meczu wpisał się na listę strzelców, ale jego Hull niestety ostatecznie przegrało ze Swansea City 1:2.

Mecz rozpoczął się fantastycznie dla gości, bowiem już w 3. minucie strzałem po długim rogu popisał się Kamil Grosicki nie dając szans interweniującemu Woodmanowi.

Niestety były to tylko miłe złego początki. Druga połowa rozpoczęła się koszmarnie. W 47. minucie Borja Baston doprowadził do remisu, a dwie minuty później Mike Van der Hoorn wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, którego Swanse nie oddała już do końca meczu.

Kamil Grosicki grał do 69. minuty, kiedy to został zmieniony przez Josha Bowlera.

Swansea City AFC 2-1 Hull City AFC