[WIDEO] Kamil Wilczek w samej końcówce dał wygraną Broendby!

16 sie 2018, 22:44

Kamil Wilczek został bohaterem Broendby w meczu rewanżowym III rundy eliminacji do Ligi Europy. Napastnik reprezentacji Polski zdobył bramkę w 92. minucie i dał wygraną swojej drużynie 2:1! W dwumeczu Duńczycy okazali się lepsi wygrywając z serbskim Spartakiem Subotica 4:1.

Reprezentant Polski rewanżowe spotkanie z Serbami rozpoczął na ławce rezerwowych, a drużyna Wilczka już od 11. minuty musiała sobie radzić w 10. Czerwoną kartę obejrzał bowiem młody obrońca gospodarzy Joel Kabongo.

To nie przeszkodziło jednak Broendby w tym by w 68. minucie objąć prowadzenie. Ku uciesze kibiców do siatki gości trafił Kaiser. Na odpowiedź Spartaka nie trzeba było jednak długo czekać. Już 12 minut później do wyrównania doprowadził Glavcic. W międzyczasie, bo w 59. minucie na placu gry pojawił się Wilczek zastępując Uhre i to właśnie Polak został bohaterem. W doliczonym czasie gry Wilczek pokonał Pericia i dał wygraną swojej drużynie.