[WIDEO] Kolejna bramka Gikiewicza. Porażka Al-Faisaly

Aktualizacja: 28 paź 2017, 20:28
28 paź 2017, 02:13

Kolejny dobry występ w lidze jordańskiej zaliczył Łukasz Gikiewicz! Polski napastnik strzelił swoją czwartą bramkę w sezonie, ale niestety jego Al-Faisaly uległo na wyjeździe w meczu siódmej kolejki z liderem, Al-Ramtha SC 2:4.

Mecz fantastycznie rozpoczął się dla gości, którzy właśnie za sprawą Gikiewicza objęli prowadzenie już w trzeciej minucie meczu. W 39. minucie było jednak jeszcze lepiej bo prowadzenie Al-Faisaly podwyższył Yousef Al-Rawashdeh. Kiedy zapowiadało się na sporą niespodziankę tuż przed przerwą sygnał do ataku dał Ahmad Al-Douni strzelając kontaktową bramkę…

Druga połowa należała już jednak do Al-Ramtha. Dwa trafienia Mohammeda Jabbar Shokana oraz jedno Jehada Al-Baoura załatwiły sprawę i to gospodarze zgarnęli pełną pulę punktów.

W tabeli ligi jordańskiej drużyna 30-letniego Gikiewicza po siedmiu kolejkach z dorobkiem dziewięciu punktów zajmuje szóste miejsce. Al-Ramatha ma siedem “oczek” więcej i pewnie prowadzi.