[WIDEO] Kolejny popis Mierzejewskiego! Piękny gol Polaka!

Aktualizacja: 8 sty 2018, 16:44
8 sty 2018, 14:29

Adrian Mierzejewski nie zamierza zwalniać tempa! Reprezentant Polski strzelił kolejną piękną bramkę, a jego Sydney FC w meczu 15. kolejki A-League rozbiło na wyjeździe 3:0 Brisbane Roar…

Polski pomocnik rozegrał cały mecz i znów rządził w środku pola rozdzielając większość akcji swojej drużyny. Goście prowadzenie objęli już w 19. minucie po golu Brazylijczyka Deivson Rogerio Bobo. Taki wynik utrzymywał się przez kolejne pół godziny. Wówczas do gry wkroczył Mierzejewski, który bardzo ładnym strzałem sprzed pola karnego dał ekipie ze stolicy Australii pewne prowadzenie. Dzieła zniszczenia na pięć minut przed końcem meczu dokończył doświadczony, 34-letni pomocnik David Carney.

W tabeli A-League Sydney FC z dorobkiem 38 punktów w 15 meczach zajmuje pierwsze miejsce z aż 11-punktową przewagą nad drugim Newcastle Jets.