[WIDEO] Kolejny świetny występ Klicha, gol i asysta przeciwko drużynie Franka Lamparda

12 sie 2018, 01:23

Grający w Leeds United po powrocie z wypożyczenia Mateusz Klich świetnie rozpoczął rozgrywki The Championship. Po bramce w pierwszym spotkaniu przeciwko Stoke City, Polak zanotował gola oraz asystę w drugim spotkaniu przeciwko Derby County.

28-latek ponownie dał swojej drużynie prowadzenie, już w 5. minucie spotkania Klich otrzymał piłkę przed polem karnym rywala i technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy – Scotta Carsona. Dla dziesięciokrotnego reprezentanta Polski nie był to jednak koniec dobrej gry, w 60. minucie pomocnik zanotował asystę przy bramce Kemara Roofe na 3-1, co znacznie przybliżyło jego drużynę do wygranej.

Ostatecznie ekipa Leeds United w bardzo dobrym stylu pokonała na wyjeździe Derby County 4-1, co po wygranej w pierwszej kolejce plasuje ich na drugiej pozycji w tabeli The Championship.