[WIDEO] Konrad Wrzesiński trafia w lidze kazachskiej

Aktualizacja: 26 sty 2023, 09:38
31 sie 2019, 19:35

Konrad Wrzesiński wpisał się na listę strzelców w spotkaniu 25.kolejki kazachskiej ekstraklasy. Zespół 25-letniego pomocnika pokonał na wyjeździe Szachtiora Karaganda 4:0.

Wrzesiński, który do do zespołu z Ałmaty trafił z Zagłębia Sosnowies spotkanie rozpoczął w wyjściowym składzie. Goście szybko, bo już po 120 sekundach wyszli na prowadzenie, które dał im Marton Eppel. Przyjezdni drugiego gola zdobyli w 52.minucie gdy bramkarza rywali pokonał Bauyrżan Isłamachan. Wynik spotkania podwyższył Aderinsoła Eseoła, a wynik ustalił w 77.minucie Konrad Wrzesiński dla którego było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie. 25-latek asystował również przy drugiej i trzeciej bramce dla swojego zespołu.

Wrzesiński wystąpił dotychczas w siedemnastu spotkaniach kazachskiej Premier Ligi zdobywając w nich dwie bramki i zaliczając siedem asyst. Jego zespół z przewaga jest wiceliderem tabeli.

Szachtior Karaganda – Kajrat Ałmaty 0:4 (0:1)