[WIDEO] Legia Warszawa remisuje w tajnym sparingu

Aktualizacja: 19 sty 2023, 10:57
12 paź 2019, 22:06

Legia Warszawa rozegrała w sobotnie popołudnie kontrolny mecz z zajmującym czwartą pozycję w lidze białoruskiej – Dinamem Mińsk. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Spotkanie zostało rozegrano na głównej płycie stadionu przy Łazienkowskiej, lecz wstępu na trybuny nie mieli ani kibice, ani przedstawiciele mediów. Według informacji podanych przez portal Legia.Net bramki dla drużyny prowadzonej przez Aleksandra Vukovicia strzelili Maciej Rosołek, José Kante oraz nowy nabytek drużyny ze stolicy – Paweł Wszołek.

W pierwszej połowie w zdecydowanej przewadze byli goście, którzy do szatni schodzili z trzybramkowym prowadzeniem. Najsłabiej wyglądało pierwsze piętnaście minut, w której padły wszystkie bramki dla białoruskiego zespołu.

W barwach Wojskowych zaprezentowali się Cierzniak, Niski, Agra, Wieteska, Remym Konik, Rocha, Wszołek, Martins, Antolić, Kostorz, Rosołek, Praszelik, Luquinhas), Niezgoda oraz Kante.

Dodajmy, że sobotni rywal Legii Warszawa występował w tegorocznych eliminacjach do Ligi Europy. Zespół z Białorusi zdołał przejść pierwsze dwie rundy kwalifikacyjne wygrywając z Derry City i Dunajską Stredą. Rywalem nie do pokonania okazał się rosyjski Zenit, który do awansu potrzebował dogrywki.

Przypomnijmy, iż w następnej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy Legia zmierzy się z Lechem.