[WIDEO] Lewandowski bohaterem Bayernu!

26 sie 2017, 17:22

Robert Lewandowski wraca do wielkiej formy! Jego Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Werder Brema 2:0, a kapitan reprezentacji Polski zdobył obie bramki dla mistrzów Niemiec!

Spotkanie wyraźnie nie układało się dla Bawarczyków, którzy zawiedli w pierwszej połowie. Fatalnie grała linia pomocy z Robbenem i Ribery’m na czele. Podań nie otrzymywał zło na kolegów Lewandowski, a obrona Werderu była twarda jak skała…

Wszystko odmienił “Lewy” w drugiej połowie. Po raz pierwszy trafił w 72. minucie wykorzystując podanie z prawej strony Comana i strzelając bardzo ładnego gola piętą. Gospodarzy Polak dobił trzy minuty później popisując się indywidualną akcją.

W tabeli Bundesligi Bayern po dwóch kolejkach ma komplet sześciu punktów i jest na prowadzeniu. Werder z zerowym dorobkiem zarówno punktowym jak i bramkowym zamyka stawkę.