[WIDEO] Lewandowski z kolejnymi bramkami dla Bayernu!

Aktualizacja: 23 sty 2023, 09:31
21 wrz 2019, 18:12

Robert Lewandowski imponuje formą strzelecką w Bayernie Monachium. Reprezentant Polski w spotkaniu 5.kolejki Bundesligi zdobył dwie bramki, a jego zespół pokonał 1.FC Koeln 4:0.

Lewandowski już w trzeciej minucie spotkania wyprowadził swój zespół na prowadzenie po podaniu od Joshuy Kimmicha. W trzeciej minucie drugiej połowy polski napastnik ponownie pokonał bramkarza rywali podwyższając prowadzenie swojego zespołu i zdobywając jednoczenie dziewiątą bramkę w tym sezonie. W 60.minucie w polu karnym faulowany był Philippe Coutinho, a do jedenastki dość niespodziewanie podszedł sam poszkodowany i zdobył trzecią bramkę dla swojego zespołu. 31-letni napastnik opuścił boisko w 71.minucie, a 120 sekund później wynik ustalił Ivan Persicić.

Bayern Monachium – 1.FC Koeln 4:0 (1:0)