[WIDEO] Liga grecka: Kolejny gol Karola Świderskiego

Aktualizacja: 31 sty 2023, 12:02
2 wrz 2019, 12:53

Karol Świderski znakomicie rozpoczął rozgrywki Superleague Ellada w barwach PAOKu Saloniki. W drugiej kolejce greckiej ekstraklasy strzelił bramkę w wygranym spotkaniu z Panioniosem Ateny. Jego zespół pokonał rywali 2:1.

Świderski rozpoczął spotkanie w pierwszej jedenastce swojej drużyny. Rozegrał pełne 90 minut. Odwdzięczył się trenerowi za zaufanie w najlepszy, możliwy dla napastnika, sposób. W 74 minucie sprytnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego.

To już druga bramka Świderskiego w bieżących rozgrywkach. Wcześniej, w pierwszej kolejce, pokonał bramkarza Panetolikosu.