[WIDEO] Liga rosyjska: Gol Grzegorza Krychowiaka po koszmarnym błędzie bramkarza Krasnodaru!

24 sie 2019, 20:08

Lokomotiw Moskwa z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie zremisował na wyjeździe z Krasnodarem 1:1 w ramach 7. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania już w 5. minucie.

Po dość chaotycznej walce o piłkę w środkowej strefie boiska, Grzegorz Krychowiak ruszył z nią w kierunku bramki gospodarzy i oddał niezbyt mocny strzał po ziemi. Fatalny błąd popełnił jednak Matwiej Safonow, który przepuścił futbolówkę między rękoma i tym samym Lokomotiw objął prowadzenie.

Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził jednak Magomed-Shapi Sulejmanow, który wykorzystał dośrodkowanie Dmitrija Stotskiego. Pomimo kilku akcji pod obiema bramkami w drugiej połowie, wynik spotkania nie uległ już zmianie.

24 sierpnia 2019, godz. 18:00 – liga rosyjska
FK Krasnodar 1:1 Lokomotiw Moskwa
42′ Sulejmanow – 5′ Krychowiak