[WIDEO] Ligue 1: Premierowe trafienie Kurzawy! Jego Amiens jednak przegrywa

15 wrz 2018, 23:30

Jest premierowe trafienie Rafała Kurzawy w barwach francuskiego Amiens. Niestety jednak gol ten na niewiele się zdał i jego drużyna przegrała 2:3 z Lille w spotkaniu w ramach 5. kolejki Ligue 1.

Skrzydłowy który tego lata zamienił Górnik Zabrze na Amiens praktycznie od samego początku zaczął dostawać szanse od trenera. Jednak do czasu spotkania z Lille nie wyróżniał się zbytnio i nie zaliczył trafienia ani asysty.

Mecz z Lille reprezentant Polski rozpoczął na ławce rezerwowych i pojawił się na placu gry w 62. minucie jak jego drużyna przegrywała już 0:2. Czternaście minut później było już 0:3, a wszystkie trafienia dla gości zdobył Nicolas Pepe.

25-letni Polak swoje trafienie zaaplikował w 79. minucie kiedy to wykorzystał podanie Ganso i uderzając technicznie w kierunku dalszego słupka tchnął jeszcze nadzieje w miejscowych.

Niestety Amiens stać było już tylko na trafienie kontaktowe w 92. minucie chociaż pięć minut wcześniej zmarnowali oni rzut karny. Zespół Rafała Kurzawy po pięciu kolajkach ma zaledwie 4 punkty i plasuje się na 17. pozycji.

Amiens SC 2-3 LOSC Lille