[WIDEO] Maciej Wilusz bohaterem Rostowa w hicie!

28 paź 2017, 22:43

Maciej Wilusz od momentu przejścia do rosyjskiego Rostowa radzi sobie bardzo dobrze! Tym razem były stoper Lecha Poznań zdobył bardzo ważną bramkę dla swojej drużyny. Trafienie Polaka w końcówce dało bowiem Rostowowi remis w hicie kolejki ze Spartakiem Moskwa!

Rostow w meczu 15. kolejki rosyjskiej Premier Ligi podejmował na własnym stadionie mistrza Rosji i ostatecznie zremisował 2:2 w czym wielka zasługa Wilusza. Gospodarze dzisiejszego starcia prowadzili od 20. minuty za sprawą Ionova, ale dwa kolejne ciosy zadała ekipa ze stolicy Rosji. W 31. minucie do siatki trafił Fernando, a trzy minuty później prowadzenie Spartakowi dał Gluszakow. Na szczęście w samej końcówce dał o sobie znać polski obrońca, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Majera i strzałem głową pokonał bezradnego Aleksandra Selikhova.

W tabeli Premier Ligi Rostow z dorobkiem 18 punktów po 15 kolejkach jest ósmy. Spartak ma o cztery “oczka” więcej i zajmuje czwarte miejsce.