[WIDEO] Milik bohaterem Neapolu. Przepiękny gol Polaka

13 maj 2018, 23:36

Arkadiusz Milik zaliczył prawdziwe wejście smoka w meczu 37. kolejki włoskiej Serie A. Napastnik reprezentacji Polski pojawił się na boisku w 71. minucie wyjazdowego meczu przeciwko Sampdorii przy stanie 0:0, a już minutę później popisał się przepięknym strzałem, który dał gościom prowadzenie! Ostatecznie Napoli wygrało 2:0 i zostało wicemistrzem Włoch.

W wyjściowym składzie Napoli znalazł się Piotr Zieliński, który grał u boku Allana i Jorginho. W drużynie gospodarzy od początku wystąpiła cała trójka (Bereszyński, Linetty i Kownacki). Do 72. minucie na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis, aż do gry wkroczył Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski minutę po wejściu na boisko popisał się przepięknym strzałem w samo okienko bramki strzeżonej przez Beleca. Wynik spotkania na 10 minut przed końcem meczu ustalił strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Raul Albiol.

Po tym zwycięstwie Napoli zostało wicemistrzem Włoch. Remis 0:0 w meczu Roma – Juventus dał z kolei “Starej Damie” mistrzostwo. W barwach Juventusu cały, bardzo dobry mecz rozegrał Wojciech Szczęsny.

Sampdoria Genua – SSC Napoli 0:2 (0:0)
0:1 – Arkadiusz Milik 72′
0:2 – Raul Albiol 80′