[WIDEO] Milik strzela i asystuje!

13 sie 2016, 21:08

Arkadiusz Milik zdobył swoją pierwszą bramkę oraz asystę w nowym zespole. W spotkaniu towarzyskim jego Napoli rozbiło Hertę Berlin 1-4. W meczu z niemiecką drużyną zagrał także Piotr Zieliński.

Reprezentant Polski bramkę zdobył w 70 minucie spotkania. Wykorzystał nieporadność bramkarza i obrony gospodarzy meczu. Tym samym, były zawodnik Górnika Zabrze strzelił swojego pierwszego gola w Napoli w drugim spotkaniu. Debiutanckim meczem dla Milika był rozegrany niedawno sparing z Monaco.

I Arkadiusz Milik, i Piotr Zieliński na boisku pojawili się w drugiej części spotkania. W 46 minucie zmienili odpowiednio Gabbiadiniego oraz Allana. Zieliński rozegrał dobre spotkanie, parokrotnie wykorzystując dobre zgranie z polskim napastnikiem. Po akcji Polaków bliski zdobycia gola był Ghoulam.

Milik asystował także przy bramce na 1-4, którą, w 83 minucie zdobył Mertens.

Oto wideo z pierwszej dla Napoli bramki Polaka:

Tak zareagował Twitter na premierowego gola najdroższego polskiego piłkarza w historii: