[WIDEO] Niespodziewana porażka Bayernu, kolejna bramka Lewandowskiego!

Aktualizacja: 26 sty 2023, 13:39
5 paź 2019, 18:05

Bayern Monachium niespodziewanie na swoim stadionie przegrał 1:2 z Hoffenheim, kolejna bramkę w sezonie zdobył Robert Lewandowski.

Bayern przystępował do meczu ligowego po efektownym zwycięstwie w Lidze Mistrzów pokonując 7:2 Tottenham. W porównaniu do wtorkowego spotkania Trener Kovać dokonał tylko jednej zmiany, ze składu wypadł kontuzjowany Alaba, a jego miejsce zajął Thiago.

Pierwszą bardzo dobra okazję stworzył sobie Hoffenheim, po błędzie w obronie w 4.minucie oko z oko z kapitanem Bayernu stanął zawodnik przyjezdnych, lecz zbyt długo zbierał się do strzału i został zablokowany. W 23 minucie gospodarze strzelają bramkę, jednak sędzia słusznie odgwizduje pozycje spaloną. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, Bawarczycy nie wypracowali sobie żadnej klarownej sytuacji, natomiast ”Wieśniacy” po 45. minutach mogli być zadowoleni, grając blisko siebie nie pozwalali Bayernowi na rozwinięcie skrzydeł i o dziwo to oni byli bliżej zdobycia bramki.

Drugą połowę obie ekipy rozpoczęły bez zmian 53 minuta i mamy bramkę dla Hoffenheim, gola zdobywa Adamyan. Gol, gol, gol Robert Lewandowski po strzale głową doprowadza do wyrównania.

Gdy wydawało się, że bramki będą zdobywali już tylko gospodarze gola zdobywa ponownie Ormianin Adamyan.
Wynik do końca nie uległ już zmianie, Bayern Monachium na własnym stadionie poznał niespodziewanej porażki, natomiast Hoffenheim pierwszy raz w historii pokonał Bawarczyków na ich stadionie.

Bayern Monachium 1:2 Hoffenheim