[WIDEO] Nikolić po raz pierwszy! Były napastnik Legii już trafia w MLS!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:14
11 mar 2017, 21:56

Nemanja Nikolić już rozpoczął strzelenie dla Chicago Fire! Węgier, który do Stanów Zjednoczonych trafił z Legii Warszawa strzelił dziś po raz pierwszy w lidze MLS, a jego Chicago pokonał w drugiej kolejce na własnym stadionie Real Salt Lake 2:0.

Gospodarze dzisiejszego spotkania rozstrzygnęli losy meczu już w pierwszym kwadransie. Najpierw w 11. minucie w swoim stylu bramkarza Salt Lake pokonał własnie Nikolić, a cztery minuty później do siatki rywali po asyście Johana Kappelhofa trafił Salwadorczyk Arturo Alvarez. Były Legionista przebywał na boisku do 85. minuty.

W tabeli konferencji wschodniej Chicago Fire z czterema punktami po dwóch meczach jest na prowadzeniu, ale wiele drużynie nie rozegrało jeszcze drugiego meczu.