[WIDEO] Nikolić nie przestaje zadziwiać. Kolejne kapitalne spotkanie byłego snajpera Legii!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:08
18 maj 2017, 12:36

Nemanja Nikolić nie przestaje zadziwiać! Po przenosinach do Chicago Fire były napastnik Legii Warszawa nie zamierza spuszczać z tonu. W drugim meczu z rzędu popularny “Niko” ustrzelił dublet i jest już samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców MLS!

Ty razem Węgier wpisał się dwukrotnie na listę strzelców przed własną publicznością, a jego Chicago Fire pokonała aż 3:0 Colorado Rapids. Były napastnik Legii trafił w 15. minucie wyprowadzając Fire na prowadzenie oraz w 74. minucie ustalając tym samym wynik spotkania. Trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył 26-letni Ghańczyk David Accam.

W tabeli Major League Soccer Chicago Fire z dorobkiem 18 punktów w 11 meczach jest czwarte w konferencji wschodniej. Colorado Rapids jest z kolei ostatnie na zachodzie.