[WIDEO] On jest niesamowity! Kolejne dwa gole Piątka dały wygraną Genui!

30 wrz 2018, 17:01

Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje! Reprezentant Polski zdobył kolejne dwie bramki dla Genui, która pokonała na wyjeździe beniaminka Serie A – Frosinone 2:1 w meczu szóstej kolejki!

Polakowi wystarczyły trzy minuty by ustrzelić dublet i dać wygraną swojej nowej drużynie. Najpierw w 33. minucie były napastnik Cracovii oddał piękny strzał zza pola karnego przy samym słupku bramki strzeżonej przez golkipera gospodarzy. Trzy minuty później z kolei fatalny błąd popełnił Bartosz Salamon, piłkę przejął Kouame, który dograł do Piątka, a temu wystarczyło posłać piłkę do pustej bramki.

W samej końcówce winy mógł odkupić Salamon, ale stoper Frosinone pomylił się minimalnie po strzale głową w doliczonym czasie gry.

W tabeli Seria Genua z dorobkiem 12 punktów jest 7. Frosinone z kolei ma zaledwie 1 “oczko” i plasuje się na przedostatniej – 19. pozycji. Krzysztof Piątek z kolei z dorobkiem 8 goli w 6 meczach zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców.