[WIDEO] Pewne zwycięstwo Goricy. Bardzo ładny gol Masłowskiego i innego byłego Legionisty!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:34
5 lis 2017, 00:00

Michał Masłowski po odejściu z Legii Warszawa coraz lepiej radzi sobie na chorwackich boiskach! W meczu 15. kolejki 2.HNL jego Gorica rozbiła na własnym stadionie Novigrad 5:2, a były reprezentant Polski strzelił bardzo ładną bramkę…

Były pomocnik Zawiszy Bydgoszcz, Piasta Gliwice czy Legii Warszawa tradycyjnie już rozegrał pełne 90 minut w wygranym przez gospodarzy meczu. Na listę strzelców Masłowski wpisał się w 51. minucie trafiając bardzo ładnie z rzutu wolnego. Co ciekawe pierwszą bramkę w tym meczu dla Goricy zdobył ich nowy nabytek, również były pomocnik Legii Warszawa, Henrik Ojamaa! Pozostałe gole zdobywali Damir Zutić i dwukrotnie Leon Sipos.

Zarówno Masłowski, jak i Ojamaa otrzymali po żółtej kartce. W tabeli zaplecza chorwackiej Ekstraklasy Gorica z dorobkiem 30 punktów jest druga. Prowadzą rezerwy Dinama Zagrzeb, które jednak ze względu na przepisy nie mogą awansować do Ekstraklasy.