[WIDEO] Pewne zwycięstwo PSG i w końcu cały mecz Krychowiaka!

1 gru 2016, 02:27

PSG Grzegorza Krychowiaka pewnie pokonało na własnym stadionie Angers 2:0 w ostatnim meczu 15. kolejki francuskiej Ligue 1 i tym samym wyprzedziło w tabeli AS Monaco Kamila Glika. My mamy za to dużo powodów do radości bo w końcu cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Grzegorz Krychowiak!

Reprezentant Polski będzie mógł zaliczyć to spotkanie to jednego z bardziej udanych w barwach paryskiej drużyny. Nie dość, że jego ekipa wygrała to reprezentant Polski miał aż 94% skuteczność podań. Do tego możemy dopisać dwa strzały na bramkę Angers oraz kilka ważnych odbiorów w środku pola.

Jego koledzy również spisali się bardzo dobrze. Najpierw w 34. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego Lucasa na bramkę zamienił Brazylijczyk Thiago Silva. W tej sytuacji bliski gola był Krychowiak, ale futbolówka po strzale głową wpadła do bramki bez jego pomocy. W drugiej połowie wynik spotkania z rzutu karnego ustalił Urugwajczyk, Edinson Cavani.

W tabeli Ligue 1 PSG z dorobkiem 35 punktów wyprzedziło Monaco i awansowało na drugie miejsce. Z jednym oczkiem więcej prowadzi niespodziewanie Nicea. Angers ma 18 punktów i jest 10.