[WIDEO] Piątek z kolejną bramką we Włoszech!

26 sie 2018, 23:42

Krzysztof Piątek dobrze zaaklimatyzował się we Włoszech. W ostatnim spotkaniu pucharowym zdobył 4 bramki, a dzisiaj w pierwszym spotkaniu ligowym dołożył kolejną.
Genoa mierzyła się w swoim pierwszym pojedynku ligowym z drużyną Michała Marcjanika, Empoli. W drużynie gospodarzy, mecz w podstawowej jedenastce rozpoczął Krzysztof Piątek. W drużynie gości zabrakło jednak miejsca dla byłego zawodnika Arki Gdynia.
Genoa dobrze rozpoczęła to spotkanie. Strzelą szybko bramkę na 1:0. Zdobył ją nie kto inny, jak strzelec Genoi – Piątek. Polak w drugim meczu o stawkę strzela 5 gola dla swojej drużyny. Jego trafienie z 6. minuty zobaczycie tutaj.

Drugiego gola dla drużyny gospodarzy zdobył chwilę później Kouame, po bardzo dobrym zagraniu Criscito. Było do przerwy 2:0. Empoli starało się odwrócić losy tego spotkania, prezentując dobry futbol w drugiej połowie, ale stać ich było tylko na trafienie honorowe w 94. minucie autorstwa Mraza.