[WIDEO] Pierwsza bramka Milika po kontuzji!

23 kwi 2017, 14:50

Arkadiusz Milik zdobył bramkę dla SSC Napoli, ale jego zespół tylko zremisował na wyjeździe z US Sassuolo Calcio 2:2 (0:0), w spotkaniu 33. kolejki włoskiej Serie A. Milik podobnie jak Piotr Zieliński rozpoczęli mecz na ławce rezerwowych, ale obaj pojawili się na placu gry w drugiej połowie.

Zespół z Neapolu był faworytem w tym spotkaniu i było to widoczne na boisku, bowiem podopieczni Maurizio Sarriego mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki i częściej stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Jednak na gole trzeba było poczekać do drugiej połowy. W 52. minucie wynik otworzył niezawodny w tym sezonie Dries Mertens, ale po chwili odpowiedział Domenico Bererdi.

Dość nieoczekiwanie na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry po trafieniu Luki Mazzitelliego  na prowadzenie wyszli gospodarze. Punkt uratował jeszcze wprowadzony chwilę wcześniej do gry Arkadiusz Milik. Po rzucie rożnym piłka trafiła do reprezentanta Polski, a ten z bliskiej odległości ustalił wynik spotkania.