[WIDEO] Popis Budzińskiego. Polak bohaterem Melbourne City!

21 sty 2018, 13:49

Marcin Budziński po trudnym starcie sezonu w nowej drużynie i myślach o szybkim opuszczeniu Australii zaczął zadziwiać! Po bramce w poprzedniej kolejce, tym razem były pomocnik Cracovii Kraków dwukrotnie umieścił piłkę w siatce, a jego Melbourne City FC rozbiło na własnym stadionie w meczu 17. kolejki A-League Adelaide United aż 5:0!

Polak został jednak bohaterem gospodarzy, ponieważ dał spokój swojej drużynie strzelając odpowiednio pierwszą i drugą bramkę w meczu w 30. i 35. minucie. Pozostałe trzy trafienia Melbourne City zaliczyło dopiero od 89. minuty. Poza Budzińskim gole zdobywali jeszcze Dario Vidosić (x2) oraz Ross McCormack.

W tabeli Hyundai A-League Melbourne City FC po 17 kolejkach jest na trzeciej pozycji z dorobkiem 29 punktów. Prowadzi zdecydowanie Sydney FC Adriana Mierzejewskiego, który w ostatnim meczu przeciwko Central Coast Mariners zaliczył asystę [WIĘCEJ TUTAJ].