[WIDEO] Popis Nikolicia, Chicago Fire wiceliderem!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:12
16 kwi 2017, 00:54

Nemanja Nikolić w końcu zaczyna zachwycać tak jak robił to w Legii Warszawa! Węgierski napastnik zdobył dwie bramki, a jego Chicago Fire pewnie pokonało na własnym boisku New England Revolution 3:0!

Były snajper mistrzów Polski popisał się bramkami w 47. i 73. minucie. Wcześniej prowadzenie gospodarzom dał w ostatniej minucie pierwszej połowy Bastian Schweinsteiger. Warto również zaznaczyć, że goście już od 27. minuty musieli sobie radzić w dziesiątkę po tym jak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Jamajczyk, Je-Vaughn Watson.

W tabeli konferencji wschodniej MLS Chicago Fire z dorobkiem 11 punktów w sześciu meczach jest drugie. Prowadzi z przewagą jednego “oczka” Orlando City.