[WIDEO] Premier League: Asysta Grosickiego to za mało. Hull ulega Leicester

4 mar 2017, 17:52

Kamil Grosicki zaliczył asystę w spotkaniu 27. kolejki Premier League. Niestety jego Hull przegrało 1:3 z Leicester. Pozostali Polacy znaleźli się poza kadrą meczową.

Marco da Silva od czasu przybycia do drużyny “Tygrysów” Kamila Grosickiego konsekwentnie na niego stawia. Tak było i tym razem. Portugalski szkoleniowiec wystawił reprezentanta Polski w pierwszym składzie, a ten odwdzięczył się zaufaniem w 14. minucie spotkania kiedy to po kontrataku swojej drużyny posłał piłkę do Sama Clucasa, a ten strzałem wślizgiem umieścił ją w siatce.

W 27. minucie Jamie Vardy pognał lewą flanką w kierunku bramki gości. Anglik wycofał piłkę do Christiana Fuchsa, a ten pewnym strzałem doprowadził do wyrównania.

Wynik spotkania podwyższył w 59. minucie Riyad Mahrez. Algierczyk zakręcił swoim rywalem przed polem karnym, a gdy zrobił sobie odrobinę miejsca oddał uderzenie które po chwili zatrzepotało w siatce.

Ostatnią bramkę w meczu zobaczyliśmy w ostatniej minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła wprost na głowę Toma Huddlestona i na jego nieszczęście wpadła wprost do bramki jego drużyny.

Ostatecznie Leicester wygrało 3:1. Kamil Grosicki zagrał pełne 90 minut. Z kolei zarówno Marcin Wasilewski jak i Bartosz Kapustka znaleźli się poza kadrą meczową.