[WIDEO] Puchar Ligi: Stępiński strzela, Nantes gra dalej!

Aktualizacja: 13 gru 2016, 23:36
13 gru 2016, 21:37

Nantes Mariusza Stępińskiego pokonało na własnym stadionie Montpellier 3:1 i awansowało do ćwierćfinału Pucharu Ligi Francuskiej! Reprezentant Polski znacząco przyczynił się do sukcesu strzelając gola.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 18. minucie za sprawą Emiliano Sali objęli prowadzenie. Na odpowiedź gości nie trzeba było jednak długo czekać. W 36. minucie asystę Souleymane Camary wykorzystał Kevin Berigaud i doprowadził do wyrównania. Jeszcze w pierwszej połowie, dwie minuty przed przerwą ponownie Sala wyprowadził Nantes na prowadzenie.

Druga połowa również należała do gospodarzy, a konkretniej do Mariusza Stępińskiego! 21-latek wykorzystał wrzutkę z prawej strony Julesa Iloki, przechytrzył bramkarza i posłał futbolówkę z najbliższej odległości do bramki. Reprezentant Polski został zmieniony w 88. minucie przez Anthony’ego Walongwę.