[WIDEO] Rijeka gromi, ładny gol polskiego napastnika!

18 lip 2017, 22:49

Rijeka bardzo pewnie rozprawiła się z The New Saints w drugim meczu II rundy eliminacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów. Po pierwszej wygranej na własnym stadionie 2:0, tym razem mistrzowie Chorwacji rozbili ekipę Adriana Cieślewicza aż 5:1.

Na pocieszenie, jedyną, ale za to bardzo ładną bramkę dla gospodarzy zdobył właśnie polski napastnik, który pojawił się na placu gry w 56. minucie, a już 14 minut później wpisał się na listę strzelców.

Wcześniej do siatki trafiali tylko goście. Najpierw w 41. minucie prowadzenie Chorwatom dał Matei. W 54. minucie wynik podwyższył wprowadzony dwie minuty wcześniej Gavranović. Na pół godziny przed końcem było już 3:0 po bramce Gorgona, czyli austriackiego pomocnika polskiego pochodzenia. W 64. do siatki gospodarzy trafił Ristovski, a wynik meczu w 79. minucie ustalił ponownie Gavranović.

W III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów Rijeka zmierzy się najprawdopodobniej z Salzburgiem, który w pierwszym meczu pokonał Hibernians 3:0.