[WIDEO] Rumunia pokonała Chile! Sprawdź co to dla nas oznacza

14 cze 2017, 01:00

Reprezentacja Rumunii po podwójnym laniu od reprezentacji Polski miała okazję do częściowego zrekompensowania porażek kibicom. Podopieczni Christopha Dauma podejmowali towarzysko Chile i niespodziewanie wygrali po bardzo ciekawym meczu 3:2…

Chilijczycy rozpoczęli spotkanie z animuszem i już po 20 minutach prowadzili 2:0 po golach Vargasa i Valencii. Następnie to jednak gospodarze doszli do głosu zdobywając trzy bramki, w tym dwie piękne. Najpierw w 31. minucie piłkę do siatki posłał Stancu. Następnie w drugiej połowie najpierw do remisu doprowadził Stanciu, a wygraną Rumunom w 83. minucie dał rezerwowy Baluta. W międzyczasie, bo w 33. minucie czerwoną kartkę obejrzał doświadczony Medel przez co osłabił Chilijczyków.

Co zatem zwycięstwo Rumunów oznacza dla nas? Bardzo dużo i to w dobrym tego słowa znaczeniu. Jeszcze w zbliżającym się Pucharze Konfederacji Chilijczycy stracą punkty to Polska awansuje w najnowszym rankingu FIFA na szóste miejsce!