[WIDEO] Serie A: Piątek z kolejnym trafieniem! Grali Szczęsny i Teodorczyk

16 wrz 2018, 17:19

Po Mariuszu Stępińskim czas na Krzysztofa Piątka. Napastnik Genoi zdobył bramkę na 1:0 w spotkaniu z Bologną zapewniając komplet punktów swojej drużynie. W innych meczach wystąpili Szczęsny oraz Teodorczyk.

Krzysztof Piątek nie zwalnia tempa. Reprezentant Polski stał się bohaterem spotkania z Bologną po tym jak w 69. minucie po ładnym uderzeniu tuż zza pola karnego dał komplet punktów swojej drużynie. Co ciekawe nasz napastnik pokonał innego Polaka, Łukasza Skorupskiego który stanął między słupkami bramki przyjezdnych. Dla 23-latka było to już czwarte ligowe trafienie.

Genoa z sześcioma punktami po trzech meczach jest siódma, Bologna mając mecz więcej ma zaledwie jedno oczko i okupuje strefę spadkową.

Genoa 1:0 Bologna

69′ Piątek

Lepsza jakość:

W pierwszym składzie swojej drużyny zagrał także inny polski bramkarz- Wojciech Szczęsny. Jego Juventus po dwóch premierowych trafieniach Cristiano Ronaldo wygrał z Sassuolo 2:1. Niestety naszemu reprezentantowi nie udało się zachować czystego konta gdyż w doliczonym czasie gry głową pokonał go Babacar. Szczęsny w tej sytuacji bez kompletnie bez szans.

Stada Dama z kompletem punktów po 4 kolejkach pewnie prowadzi w tabeli Serie A.

Juventus 2:1 Sassuolo

50′, 65′ Ronaldo- 90+1′ Babacar

Swoją szansę w 4. kolejce włoskiej ekstraklasy dostał również Łukasz Teodorczyk który pojawił się na murawie w 57. minucie meczu z Torino. Jego drużyna wyszła na prowadzenie w 28. minucie i pewnie kontrolowała przebieg pojedynku aż do gwizdka wieńczącego pierwszą połowę. W drugiej role się odwróciły i to goście przejęli inicjatywę czego efektem była wyrównująca bramka.

Pochodzący z Żuromina napastnik nie zdołał strzelić bramki przywracającej prowadzenie gospodarzom i mecz zakończył się remisem 1:1.

Udinese 1:1 Torino

28′ De Paul- 49′ Meite