[WIDEO] Serie A: Porażka SSC Napoli, Arkadiusz Milik z bramką

Aktualizacja: 6 lut 2023, 16:22
2 lis 2019, 17:06

SSC Napoli przegrało na wyjeździe z AS Romą 1:2, a jedyną bramkę dla przyjezdnych zdobył Arkadiusz Milik dla którego było to piąte ligowe trafienie w sezonie.

Wynik spotkania w dziewiętnastej minucie otworzył Nicolo Zaniolo, który uderzeniem z piętnastu metrów nie dał szans na skuteczną interwencję bramkarzowi przyjezdnych. W 25.minucie José Callejón zagrał we własnym polu karnym reką i sędzia podyktował rzut karny, którego nie wykorzystał jednak Aleksandar Kolarov. W 55.minucie kolejne zagranie ręką zagrał zawodnik z Neapolu i po raz kolejny sędzia zdecydował się wskazać na rzut karny, który tym razem pewnie wykorzystał Jordan Veretout. Przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Arkadiusza Milika, który wykończył uderzeniem z pięciu metrów podanie od Hirvinga Lozano. Zarówno Arkadiusz Milik jak i Piotr Zieliński rozegrali całe spotkanie w zepsole gości. Dla Milika było to piąte ligowe trafienie w tym sezonie.

AS Roma – SSC Napoli 2:1 (1:0)