Strona główna Piłka nożna Skorupski ratuje punkt dla Empoli, Salamon na ławce!

[WIDEO] Skorupski ratuje punkt dla Empoli, Salamon na ławce!

0

W niedziele we włoskiej Serie A w ramach 23. kolejki grały zespoły naszych reprezentantów. Łukasz Skorupski po raz kolejny został bohaterem swojego zespołu. 

Atalanta 2:0 Cagliari

W Atalancie miejscowi podejmowali drużynę Bartosza Salamona, Cagliari. Od samego początku spotkanie świetnie ułożyło się dla gospodarzy, którzy po 17 minutach gry prowadzili już 2:0 po dwóch trafieniach Alejandro Gomeza. Szybko strzelone bramki pozwoliły im na spokojną grę do końca spotkania. Goście nie będą miło wspominać tego spotkania, byli tłem dla dobrze grającej Atalanty i nie oddali nawet celnego strzału na bramkę. Bartosz Salamon całe spotkanie oglądał z ławki rezerwowych.

Empoli 1:1 Torino

Spotkanie na Stadio Carlo Castellani mimo, iż było rozgrywane w bardzo trudnych warunkach (na murawie było bardzo dużo wody po ulewnych opadach) okazało się niezwykle emocjonujące i wyrównane. Oba zespoły starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść choć bliżej sukcesu byli gracze Torino, jednak mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Po raz kolejny bardzo dobre spotkanie rozegrał Łukasz Skorupski, nasz rodak nie zawinił przy straconej bramce. Natomiast Polak obronił rzut karny i kilkukrotnie ratował swoją drużynę przed utratą gola.

Sytuacja z rzutem karnym od 1:50

https://www.youtube.com/watch?v=tdKS0eqAUlk

Komentarze